UB3C-910RF8 Riedon
  • More about UB3C-910RF8 Riedon
    UB3C-910RF8 Riedon
    UB3C-910RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-910RF8 is described as RES 910 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F