UB3C-910RF1 Riedon
  • More about UB3C-910RF1 Riedon
    UB3C-910RF1 Riedon
    UB3C-910RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-910RF1 is described as RES 910 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH