UB3C-8R2F1 Riedon
  • Available: 366
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB3C-8R2F1 Riedon
    UB3C-8R2F1 Riedon
    UB3C-8R2F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-8R2F1 is described as RES 8.2 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V