UB3C-68RF8 Riedon
  • More about UB3C-68RF8 Riedon
    UB3C-68RF8 Riedon
    UB3C-68RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-68RF8 is described as RES 68 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"