UB3C-62RF8 Riedon
  • More about UB3C-62RF8 Riedon
    UB3C-62RF8 Riedon
    UB3C-62RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-62RF8 is described as RES 62 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"