UB3C-62RF1 Riedon
  • More about UB3C-62RF1 Riedon
    UB3C-62RF1 Riedon
    UB3C-62RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-62RF1 is described as RES 62 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.