UB3C-50RF1 Riedon
  • Available: 404
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB3C-50RF1 Riedon
    UB3C-50RF1 Riedon
    UB3C-50RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-50RF1 is described as RES 50 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK