UB3C-39RF1 Riedon
  • More about UB3C-39RF1 Riedon
    UB3C-39RF1 Riedon
    UB3C-39RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-39RF1 is described as RES 39 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM