UB3C-36RF1 Riedon
  • More about UB3C-36RF1 Riedon
    UB3C-36RF1 Riedon
    UB3C-36RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-36RF1 is described as RES 36 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"