UB3C-1R8F1 Riedon
  • Available: 703
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB3C-1R8F1 Riedon
    UB3C-1R8F1 Riedon
    UB3C-1R8F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-1R8F1 is described as RES 1.8 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM