UB3C-1K3F8 Riedon
  • More about UB3C-1K3F8 Riedon
    UB3C-1K3F8 Riedon
    UB3C-1K3F8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-1K3F8 is described as RES 1.3K OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.