UB3C-1K1F1 Riedon
  • More about UB3C-1K1F1 Riedon
    UB3C-1K1F1 Riedon
    UB3C-1K1F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-1K1F1 is described as RES 1.1K OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN