UB3C-180RF8 Riedon
  • More about UB3C-180RF8 Riedon
    UB3C-180RF8 Riedon
    UB3C-180RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-180RF8 is described as RES 180 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"