UB3C-0R15F1 Riedon
  • More about UB3C-0R15F1 Riedon
    UB3C-0R15F1 Riedon
    UB3C-0R15F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB3C-0R15F1 is described as RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.