UAL50-20RF8 Riedon
  • Available: 59
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL50-20RF8 Riedon
    UAL50-20RF8 Riedon
    UAL50-20RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL50-20RF8 is described as RES CHAS MNT 20 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE