UAL50-150RF8 Riedon
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL50-150RF8 Riedon
    UAL50-150RF8 Riedon
    UAL50-150RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL50-150RF8 is described as RES CHAS MNT 150 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT