UAL50-0R3F8 Riedon
  • Available: 35
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL50-0R3F8 Riedon
    UAL50-0R3F8 Riedon
    UAL50-0R3F8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL50-0R3F8 is described as RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM