UAL5-390RF8 Riedon
  • Available: 166
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL5-390RF8 Riedon
    UAL5-390RF8 Riedon
    UAL5-390RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL5-390RF8 is described as RES CHAS MNT 390 OHM 1% 7.5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"