UAL5-150RF8 Riedon
  • Available: 84
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL5-150RF8 Riedon
    UAL5-150RF8 Riedon
    UAL5-150RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL5-150RF8 is described as RES CHAS MNT 150 OHM 1% 7.5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE