UAL25-75RF8 Riedon
  • Available: 84
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL25-75RF8 Riedon
    UAL25-75RF8 Riedon
    UAL25-75RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL25-75RF8 is described as RES CHAS MNT 75 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM