UAL25-5KF8 Riedon
  • Available: 222
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL25-5KF8 Riedon
    UAL25-5KF8 Riedon
    UAL25-5KF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL25-5KF8 is described as RES CHAS MNT 5K OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V