UAL10-2RF8 Riedon
  • Available: 38
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL10-2RF8 Riedon
    UAL10-2RF8 Riedon
    UAL10-2RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL10-2RF8 is described as RES CHAS MNT 2 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE