UAL10-1KF8 Riedon
  • Available: 52
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL10-1KF8 Riedon
    UAL10-1KF8 Riedon
    UAL10-1KF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL10-1KF8 is described as RES CHAS MNT 1K OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK