SM15-500RB8 Riedon
  • More about SM15-500RB8 Riedon
    SM15-500RB8 Riedon
    SM15-500RB8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. SM15-500RB8 is described as RES 500 OHM 0.175W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.