SM10-500RX Riedon
  • More about SM10-500RX Riedon
    SM10-500RX Riedon
    SM10-500RX is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. SM10-500RX is described as RES 500 OHM 0.3W 0.01% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE