S5-0R01F3 Riedon
  • Available: 5,156
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S5-0R01F3 Riedon
    S5-0R01F3 Riedon
    S5-0R01F3 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S5-0R01F3 is described as RES 0.01 OHM 1% 4W 8230. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.