S4-4R02F1 Riedon
  • More about S4-4R02F1 Riedon
    S4-4R02F1 Riedon
    S4-4R02F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S4-4R02F1 is described as RES SMD 4.02 OHM 1% 2W 4525. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE