S4-470RF1 Riedon
  • Available: 14,634
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S4-470RF1 Riedon
    S4-470RF1 Riedon
    S4-470RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S4-470RF1 is described as RES SMD 470 OHM 1% 2W 4525. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM