S4-0R075F2 Riedon
  • More about S4-0R075F2 Riedon
    S4-0R075F2 Riedon
    S4-0R075F2 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S4-0R075F2 is described as RES 0.075 OHM 1% 2W 4525. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM