S4-0R05F1 Riedon
  • Available: 7,538
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S4-0R05F1 Riedon
    S4-0R05F1 Riedon
    S4-0R05F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S4-0R05F1 is described as RES 0.05 OHM 1% 2W 4525. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"