S3-0R75F1 Riedon
  • Available: 1,449
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S3-0R75F1 Riedon
    S3-0R75F1 Riedon
    S3-0R75F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S3-0R75F1 is described as RES 0.75 OHM 1% 3W 6327. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.