S3-0R15F1 Riedon
  • Available: 3,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S3-0R15F1 Riedon
    S3-0R15F1 Riedon
    S3-0R15F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S3-0R15F1 is described as RES 0.15 OHM 1% 3W 6327. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK