S2-49R9F1 Riedon
  • More about S2-49R9F1 Riedon
    S2-49R9F1 Riedon
    S2-49R9F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S2-49R9F1 is described as RES SMD 49.9 OHM 1% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"