S2-0R005J1 Riedon
  • More about S2-0R005J1 Riedon
    S2-0R005J1 Riedon
    S2-0R005J1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. S2-0R005J1 is described as RES 0.005 OHM 5% 1W 2615. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK