PFU1000-100KJ1 Riedon
  • More about PFU1000-100KJ1 Riedon
    PFU1000-100KJ1 Riedon
    PFU1000-100KJ1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. PFU1000-100KJ1 is described as RES CHAS MNT 100 KOHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"