PFS35-5RF1 Riedon
  • Part Number: PFS35-5RF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 5 OHM 1% 35W TO263 DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,848
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFS35-5RF1 Riedon
    PFS35-5RF1 Riedon
    PFS35-5RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFS35-5RF1 is described as RES SMD 5 OHM 1% 35W TO263 DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH