PFS35-1KF1 Riedon
  • Part Number: PFS35-1KF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 1K OHM 1% 35W TO263 DPAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,167
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFS35-1KF1 Riedon
    PFS35-1KF1 Riedon
    PFS35-1KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFS35-1KF1 is described as RES SMD 1K OHM 1% 35W TO263 DPAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM