PFS35-0R2F1 Riedon
  • Available: 1,964
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFS35-0R2F1 Riedon
    PFS35-0R2F1 Riedon
    PFS35-0R2F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFS35-0R2F1 is described as RES 0.2 OHM 1% 35W TO263. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE