PFS35-0R27F1 Riedon
  • More about PFS35-0R27F1 Riedon
    PFS35-0R27F1 Riedon
    PFS35-0R27F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFS35-0R27F1 is described as RES 0.27 OHM 1% 35W TO263. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.