PFC10-50RF1 Riedon
  • Part Number: PFC10-50RF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 50 OHM 1% 25W PFC10
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFC10-50RF1 Riedon
    PFC10-50RF1 Riedon
    PFC10-50RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFC10-50RF1 is described as RES SMD 50 OHM 1% 25W PFC10. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    VENT AIR AND MOISTURE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
    Phoenix Contact
    FOOT ELEMENT
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V