PFC10-500RF1 Riedon
  • Part Number: PFC10-500RF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 500 OHM 1% 25W PFC10
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,393
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFC10-500RF1 Riedon
    PFC10-500RF1 Riedon
    PFC10-500RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFC10-500RF1 is described as RES SMD 500 OHM 1% 25W PFC10. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT