PFC10-20RF1 Riedon
  • Part Number: PFC10-20RF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 20 OHM 1% 25W PFC10
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 482
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFC10-20RF1 Riedon
    PFC10-20RF1 Riedon
    PFC10-20RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFC10-20RF1 is described as RES SMD 20 OHM 1% 25W PFC10. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM