PFC10-20KF1 Riedon
  • Part Number: PFC10-20KF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 20K OHM 1% 25W PFC10
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,315
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFC10-20KF1 Riedon
    PFC10-20KF1 Riedon
    PFC10-20KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFC10-20KF1 is described as RES SMD 20K OHM 1% 25W PFC10. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM