PFC10-10RF1 Riedon
  • Part Number: PFC10-10RF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 10 OHM 1% 25W PFC10
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,835
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFC10-10RF1 Riedon
    PFC10-10RF1 Riedon
    PFC10-10RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFC10-10RF1 is described as RES SMD 10 OHM 1% 25W PFC10. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR