PFC10-100RF1 Riedon
  • Part Number: PFC10-100RF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 100 OHM 1% 25W PFC10
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,834
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFC10-100RF1 Riedon
    PFC10-100RF1 Riedon
    PFC10-100RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PFC10-100RF1 is described as RES SMD 100 OHM 1% 25W PFC10. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM