PF2472-6R8F1 Riedon
  • More about PF2472-6R8F1 Riedon
    PF2472-6R8F1 Riedon
    PF2472-6R8F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-6R8F1 is described as RES 6.8 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"