PF2472-56RF1 Riedon
  • More about PF2472-56RF1 Riedon
    PF2472-56RF1 Riedon
    PF2472-56RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-56RF1 is described as RES 56 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM