PF2472-4K7F1 Riedon
  • More about PF2472-4K7F1 Riedon
    PF2472-4K7F1 Riedon
    PF2472-4K7F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-4K7F1 is described as RES 4.7K OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM