PF2472-47RF1 Riedon
  • More about PF2472-47RF1 Riedon
    PF2472-47RF1 Riedon
    PF2472-47RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-47RF1 is described as RES 47 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE