PF2472-470RF1 Riedon
  • More about PF2472-470RF1 Riedon
    PF2472-470RF1 Riedon
    PF2472-470RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-470RF1 is described as RES 470 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK